online laboratuvar malzemeleri , Laboratuvar Malzemeleri , Laboratuvar Cihazları , Laboratuvar Kimyasalları, Fizik Laboratuvar Malzemleri , Kimya Laboratuvar Malzemeleri , Biyoloji Laboratuvar Malzemeleri , Meslek Lisesi Gıda Laboratuvar Malzemeleri
Aranacak Kelime :  
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Tüm Reyonlar

  Üye Girişi

  Doviz Kurları
1 Dolar ( $ ) : 5,3722 TL
1 Euro ( € ) : 6,1035 TL
1 Pound ( £ ) : 6,7841 TL

 
  Üye Sözleşmesi

İade Şartları ve Kuralları


• Bütün satış işlemleri gerçekleşmiş bir siparişin aynı günde olmak kaydı ile müşteri tarafından iptal edilmesi durumunda bankaya yatırılan tutar iptal edilip müşteri hesabına iade edilir.
• Teslim edilen kimyasal maddelerin son kullanım tarihleri müşteri tarafından kontrol edilmeli ve gereğinde en geç 8 (sekiz) takvim günü içerisinde firmamıza fatura fotokopisi ile yazılı itirazda bulunulmalıdır. Aksi takdirde ürünün son kullanım tarihi ile ilgili şikâyetler değerlendirmeye alınmaz.
• Teslim edilen cihazlar müşteri tarafından kontrol edilmeli ve tespit edilen bir fabrikasyon hatası mevcut ise en geç 8 (sekiz) takvim günü içerisinde firmamıza fatura fotokopisi ve cihazın seri numarası ile yazılı arıza ihbarında bulunulmalıdır.
• Cihazlarda kullanım sırasında tespit edilen fabrikasyon hataları firmamıza fatura fotokopisi ve cihazın seri numarası ile derhal yazılı arıza ihbarında bulunulmalıdır. Aksi takdirde cihaz ile ilgili şikâyetler değerlendirmeye alınmaz ve ücretsiz garanti kapsamı dışında değerlendirilir.
• İadeler sırasında iadelerin tüm orijinal ambalajlar ile yapılması gerekir. Ambalajlar orijinal olmalı üzerinde orijinal haline ait olmayan iz ve eserler (yazı, koli bandı, etiket v.b) bulundurmamalıdır. Aksi takdirde iade kabul edilmez.Company : GDA KİMYEVİ MADDELER GIDA İNŞ. ELEK. SAN. TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ.
End Date : 20.5.2010
URL : https://www.onlinelaboratuvarmalzemeleri.com/
Address : Binevler Mh. 81064 Nolu Sokak Aşiyan Apt. No : 8/B
Telephone : +90 342 231 31 39
Email Contact : info@onlinelaboratuvarmalzemeleri.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.