online laboratuvar malzemeleri , Laboratuvar Malzemeleri , Laboratuvar Cihazları , Laboratuvar Kimyasalları, Fizik Laboratuvar Malzemleri , Kimya Laboratuvar Malzemeleri , Biyoloji Laboratuvar Malzemeleri , Meslek Lisesi Gıda Laboratuvar Malzemeleri
Aranacak Kelime :  
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Tüm Reyonlar

  Üye Girişi

  Doviz Kurları
1 Dolar ( $ ) : 5,3722 TL
1 Euro ( € ) : 6,1035 TL
1 Pound ( £ ) : 6,7841 TL

 
  Satış Sözleşmesi

SATIŞ KOŞULLARIMIZ
• Fiyatlar aksi belirtilmediği takdirde net fiyatlar olup fatura tarihinde yürürlükte olan yasal vergi oranlarına göre K.D.V ilave edilir.
• Döviz cinsinden fiyatlar fatura tarihindeki T.C.M.B döviz satış kuru esas alınarak TL’ye çevrilir.
• Malzemelerin teslim yeri ŞAHİNBEY – GAZİANTEP adresimiz olup fiyatlarımıza nakliye ücreti dâhil değildir.
• Nakliye şekli müşteri tercihine göre müşteri tarafından belirtilmelidir.
• İade edilen ürünlerin nakliye masrafları firmamızca kabul edilmez.
• Özel Kişilere Kimyasal Madde Satışımız Yoktur.
• İzne tabi kimyasalların satışında her fatura için firmanın antetli kağıdına yazılmış, firma kaşeli ve imzalı “Son Kullanıcı Beyannamesi” istenir.
• Faks, e-mail ve benzeri elektronik ortamlarda gönderilen Son Kullanıcı Beyannameleri kabul edilmez.
• Kargo, posta, kurye veya benzeri nakliye yöntemleri tarafımıza gönderilen Son Kullanıcı Beyannameleri’nin nakliye masrafları firmamız tarafından kabul edilmez.
• Müşteri siparişi ile satın aldığı kimyasal maddeleri eğitim-öğretim, kalite kontrol, bilimsel araştırma, araştırma-geliştirme faaliyetleri gibi amaçlar için kullanılacağını, T.C yasalarına, uluslararası yasalara ve genel davranış şekillerine aykırı bir biçimde kullanılmayacağını taahhüt ve beyan etmiş sayılır.
• Teslim edilen kimyasal maddelerin son kullanım tarihleri müşteri tarafından kontrol edilmeli ve gereğinde en geç 8 (sekiz) takvim günü içerisinde firmamıza fatura fotokopisi ile yazılı itirazda bulunulmalıdır. Aksi takdirde ürünün son kullanım tarihi ile ilgili şikâyetler değerlendirmeye alınmaz.Company : GDA KİMYEVİ MADDELER GIDA İNŞ. ELEK. SAN. TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ.
End Date : 20.5.2010
URL : https://www.onlinelaboratuvarmalzemeleri.com/
Address : Binevler Mh. 81064 Nolu Sokak Aşiyan Apt. No : 8/B
Telephone : +90 342 231 31 39
Email Contact : info@onlinelaboratuvarmalzemeleri.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.